Вимикач автоматичний типу ВАП-ІІ-БЕРГ (з вбудованим силовим роз’ємом)

ТОВ «НВП-РУДПРОМАВТОМАТИКА»

Головна » Каталог продукції » Низьковольтне обладнання РН » Вимикачі автоматичні типу ВАП » Вимикач автоматичний типу ВАП-ІІ-БЕРГ (з вбудованим силовим роз’ємом)

Вимикач автоматичний типу ВАП-ІІ-БЕРГ (з вбудованим силовим роз’ємом) випускається на ТОВ «НВП-РУДПРОМАВТОМАТИКА» згідно з технічними умовами зареєстрованими на території України ТУ У 31.2-33355209-001:2005.

Вимикач типу ВАП-ΙI-БЕРГ призначений для роботи в трифазних мережах змінного струму з ізольованою нейтраллю в рудниках і шахтах, підприємствах гірничорудної промисловості, не небезпечних вибухом газу або рудного пилу, для захисту електроустановок від струмів короткого замикання, а також для нечастих включень відключення електричних кіл при нормальних режимах роботи трифазних мереж.

У вимикачі передбачений силовий роз’єм типу ВАП-ΙI-БЕРГ для підключення силового кабелю, що живить електрообладнання та механізми.

Кліматичне виконання та категорія розміщення – У5.
Виконання – РН-2.
Ступінь захисту оболонки – ІР54.

Функціональні можливості:

  • Електрична схема забезпечує захист при перевантаженнях по струму і коротких замикання у ланцюгах, що відходять від пристрою;
  • Режим роботи – тривалий.

Технічні дані ВАП-ΙI-БЕРГ :

Значення
1Номінальний струм, А250
2Номінальна напруга мережі,~ 380
3Частота, Гц50

Габаритні розміри та маса ВАП-ΙI-БЕРГ :

Значення
1Габаритні розміри (ВхШхГ), мм
для кріплення на стінці
720х500х290
2Маса, кг, не менше18
Примітка: При необхідності габаритні та приєднувальні розміри можуть бути змінені.